VILA

Nový moderní dům je vhodnou volbou pro rodiny s dětmi, páry i skupiny přátel. Dvoupatrový vzdušný dům disponuje 2 ložnicemi (první s manželskou postelí, druhá s oddělenými lůžky) a koupelnou v patře. V přízemí se nachází prostorná obývací část s jídelní, plně vybavená kuchyně a druhá koupelna.
V obývací části je možno ubytovat další 2 osoby na rozkládacím gauči.

Povlečení, ručníky a kuchyňská utěrka jsou součástí ubytování.

Nově: Nespresso kávovar pro ještě příjemnější pobyt.

Užijte si naprosté soukromí a komfort zahrady s venkovním nábytkem a obdivujte krásnou krajinu s Černou horou v pozadí. Klidná část města Rožnov pod Radhoštěm s možností parkování a perfektní dostupností do centra města.

Nahlédněte dovnitř

CO O NÁS NAPSALI NAŠI HOSTÉ

"Ubytování krásné, nové, čisté. Na klidném místě. Kuchyně skvělé vybavení. Paní velice příjemná. Možnost využití krbu." (Markéta)

"Líbilo se nám opravdu vše, prostředí, ubytování, parkování. Vybavení celého domu je na velmi vysoké úrovni, zrovna tak čistota domu a okolí. A paní majitelka s rodinou jsou úžasní. To musíte sami zkusit a zažít. Vůbec se nám nechtělo domů! Rádi se vrátíme! Paní majitelce moc a moc děkujeme, že jsme si mohli odpočinout právě u ní!" (Eliška)

"Krásný domek na krásném místě, ubytování opravdu předčilo naše očekávání. Vše nové a vybavení kuchyně nadstandartní. Paní majitelka velmi příjemná, bydlí hned vedle, takže stačilo jen zazvonit. Pokud pojedeme opět do Rožnova, tak jedině sem." (Michaela)

"Krbová kamna spolu s krásným výhledem z obýváku. Klidné místo, ticho.. Blízko turistických stezek a zároveň centru města."  (Daloush)